Vyhledávání:

rozšířené

Uživatel
Cenová bomba
Anketa

Jaký typ rámečků preferujete?

Ukázat výsledky

Provozovatel

KARPEX BOHEMIA, s.r.o.
Dopravní 500, pouze sídlo společnosti
104 00 Praha 10

IČO: 25764411
DIČ: CZ25764411

604 219 980

karpex@karpex.cz
HOT-LINE

Adresa sídla firmy není adresou k vyzvedávání zboží při osobním odběru. Osobní odběr je možný pouze na adrese:


Fotoramy.cz
Dlouhá 1
Strašín u Říčan

po telefonickém, anebo Emailovém potvrzení. Pracovní doba : od 7,00 hod do 14,00 hod

Děkujeme za pochopení

informace o stavu objednávek:

Mgr. Andrea Píryová

604 219 980, office@karpex.cz

Pavel Novák 731 153 206


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

AKTUALITY

09.05.2014

O fotorámečcích - prohlédněte si naše rámečky na videích na youtube.

FOTORÁMEČKY A EUROCLIPY

Jsme tradičním a hrdým výrobcem dřevěných fotorámečků a patříme k jedním z největších distributorů Euroclipů jak tradičních ze skla, tak iplastových, které jsou v rámci platných právních norem určenéalternativně k použití ve veřejných prostorách a místech, kde by mohlo dojít k rozbití krycího skla a následnému ohroženízdraví lidí.

Dřevěné fotorámečky - jsou tradičním dekoračním prvkem do každého interiéru, dodají fotografiím ten správný výraz a umocní vjem z prezentovaného. Nabízíme bezpočet barevných variant, jak v tradičních dřevěných lazurových odstínech, tak i v pastelových barvách a dnes stále populárnější černobílé úpravě. Na našich stránkách www.fotoramy.cz najdete typické fotografické formáty, ale rádi Vám vyrobíme i atypické formáty na míru. Rámečky jsou opatřeny zadní MDF deskou (do formátu A4, s opěrkou k postavení na stůl), se závěsnými kompúonenty k pověšení na zeď. Dále pak krycím sklem a v některých případech i paspartou (tu je možnéobjednat i samostatně http://www.fotoramy.cz/pasparty/ ...

Stříbrné fotorámečky - jedná se o kvalitní kovové rámečky na stůl, vněkterých nabídkách se označují jako "table frames - stolní rámečky" V naší nabídce najdete rámečky, kterése hodí na svatební fotografie, či do moderních interiérů. Jedná se o kovové provedení samotného rámečku, samozřejmě je opatřen krycím sklem a zadní deska se stojánkem je zpravidla potažena sametem.

Euroklipy - anebo euroclipy, případně skleněné anebo plastové clip rámečky jsou ekonomicky nejvýhodnější prezentační variantou. Jedná se v podstatě o krycí sklo přichycené k podkladové MDF desce kovovými sponkami. Jednoduchá instalace a příznivá cena předurčují tyto produkty k širokému využití. U plastových clipů je sklonahrazeno kvalitní plastovou deskou (působí částečně antireflexně).


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod